NASI SPONSORZY

Upraszam wszystkich odwiedzających tę stronę, by wobec zauważonych, zarówno merytorycznych jak i formalnych braków czy nieścisłości jakie mogły się tu zakraść, posługując się zakładką "kontakt", wiedzą o nich z autorem niniejszej strony łaskawie się podzielili. Prośbę swoją kieruję zwłaszcza do wymienionych poniżej sponsorów.

Sygnał, że wszystko jest w należytym porządku, też chętnie odbiorę z oczywistą satysfakcją.

Korespondencja z użyciem zakładki "kontakt" publikowana nie będzie.

Za wszelkie uwagi z góry bardzo uprzejmie dziękuję. W.R.

 

 

mgr inż. Jarosław MARSZAŁŁ jachtowy kapitan żeglugi wielkiej

ZPH Admet - Adam Czachor pan Adam Czachor

Administrator Andrzej Rozenkowski pan Andrzej Rozenkowski

Energomontaż Północ TSiL panowie: Piotr Truszkowski, Włodzimierz Adamik, Kazimierz Rutkowski

Mstostal Warszawa S.A. pani Aleksandra Król, panowie: Sebastian Bogaczyk, Zenon Tabor

PPHU SOZAKO Dariusz Paśkowski pan Dariusz Paśkowski poskowski@tlen.pl

Orzeł Biały S.A.  pani Irena Żelechowska office@orzel-bialy.com.pl

Oliva Sp. z O.O.  pan Tomasz Karaban tkaraban@oliva.com.pl

Centromost Stocznia Rzeczna w Płocku  pan Bogdan Dobrzański dobrzanski@centromost.com.pl

Mexpol Sp. z O.O.  pan Stanisław Głuszko warszawa@mexpol.com.pl

Lincoln Electric Bester S.A. panowie: Zbigniew Pawłowski, Grzegorz Welke, Jarosław Polowczyk

Seka S.A.  pan Maciej Sekunda, pan Łukasz Zaczkowski seka@seka.pl

Centrum Kształcenia Praktycznego w Warszawie pan Gabriel Giziewicz

Zakład Mechaniki Pojazdowej Józef Kilian  pan Józef Kilian kilian@biznes.mielec.pl

DPŻ e-kwartalnik  pan Maciej Popławski http://www.dobrapraktykazeglarska.pl/contact#kontakt

Plastics Group Sp z O.O.  pan Zbigniew Mucha warszawa@plastics.pl

Plandeki Raszyn Marcin Kowalski  pan Marcin Kowalski raszyn@plandeki.pl

Robrert Bosch Sp. z O.O.  pani Ewa Łukawska Ewa.Lukawska@pl.bosch.com

PHU Samko  pan Mirosław Barbachowski samko@samko.pl

Polski Rejestr Statków  pan Lech Zimny, pan Andrzej Sobolewski or@prs.pl

mgr inż. Bogdan Małolepszy  pan Bogdan Małolepszy jachty@konin.lm.pl

dr Wojciech Litwin Politechnika Gdańska  pan Wojciech Litwin wlitwin@pg.gda.pl

Nasze Morze miesięcznik pan Tomasz Falba tomasz.falba@naszemorze.com.pl

Instytut Spawalnictwa w Gliwicach  pani Krystyna Warsz krystyna.warsz@is.gliwice.pl

"Kelso" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Marciniak  pan Piotr Marciniak kelso@kelso.pl

Inco Veritas S.A. Pan Robert Guła

Elko-77 Zakład Elektromenizny Krzysztof Świstalnicki  pan Krzysztof Świstalnicki elko77@elko77.pl